



718 ₴
682,10 ₴
Сумка для інструментів з плечовим ременем. Призначений для перенесення невеликих інструментів. Клапан сумки закривається на липучку. На зовнішній стінці є тримачі для дрібних інструментів та надійна кишеня на блискавці. Сумка виготовлена зі стійкого до розривів технічного нейлону Oxford 600D.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 31 мм |