Сумка-сумка, виготовлена з водостійкого нейлону, з металевою ручкою. Замінює контейнер для вологих деталей та інструментів, що капають. З боків є кишені для ключів, плоскогубців та інших інструментів. Дозволяє утримувати робочу зону в чистоті, наприклад, при заміні кранів або інших сантехнічних роботах.
Призначена для слюсарів, сантехніків, для перенесення мокрого інструменту, демонтованих труб і вентилів або інших деталей, які можуть забруднити робочу зону.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Нейлон |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 2.1 кг |