348 ₴
323,64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
ОПИС:
Основні характеристики: |
|
|
Бренд |
MTX |
|
Діаметр |
10 мм |
|
Марка стали |
Р4М4Х2 |
|
Тип хвостовика |
циліндричний |
|
Заточення |
118 град |
|
Тип оброблення поверхні |
Поліроване |
|
Клас точності |
B |
|
Тип |
DIN 338 стандартне |
|
Довжина: |
133 мм |
|
Робоча довжина |
87 мм |
|
Діаметр хвостовика |
10 мм |
|
Кількість предметів |
10 |
|
Довжина в пакованні |
155 мм |
|
Ширина в пакованні |
120 мм |
|
Висота в пакованні |
10 мм |
|
Вага |
0.55 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 87 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Набір | Так |
| Загальна довжина | 133 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |