668 ₴
621,24 ₴
Основні характеристики |
|
|
Бренд |
MTX |
|
Діаметр |
17 мм |
|
Марка стали |
Р4М4Х2 |
|
Тип хвостовика |
циліндричний |
|
Заточка |
118 град |
|
Тип обробки поверхні |
Поліроване |
|
Клас точності |
B |
|
Тип |
DIN 338 стандартне |
|
Довжина |
184 мм |
|
Робоча довжина |
125 мм |
|
Діаметр хвостовика |
13 мм |
|
Кількість предметів |
5 |
|
Довжина в упаковці |
220 мм |
|
Ширина в упаковці |
125 мм |
|
Висота в упаковці |
20 мм |
|
Вага |
0.948 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Діаметр | 17 мм |
| Довжина робочої частини | 125 мм |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Набір | Так |
| Загальна довжина | 184 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |