868 ₴
807,24 ₴
Основні характеристики |
|
|
Бренд |
MTX |
|
Діаметр |
19 мм |
|
Марка стали |
Р4М4Х2 |
|
Тип хвостовика |
циліндричний |
|
Заточення |
118 град |
|
Тип оброблення поверхні |
Поліроване |
|
Клас точності |
B |
|
Тип |
DIN 338 стандартне |
|
Довжина: |
198 мм |
|
Робоча довжина |
135 мм |
|
Діаметр хвостовика |
13 мм |
|
Кількість предметів |
5 |
|
Довжина в пакованні |
210 мм |
|
Ширина в пакованні |
110 мм |
|
Висота в пакованні |
25 мм |
|
Вага |
1.25 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 19 мм |
| Довжина робочої частини | 135 мм |
| Загальна довжина | 198 мм |
| Набір | Так |
| Кількість в наборі | 5 шт. |