58 ₴
53,94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
Основні характеристики |
|
|
Бренд |
MTX |
|
Діаметр |
5.5 мм |
|
Марка стали |
Р6М5К5 |
|
Тип хвостовика |
циліндричний |
|
Заточення |
135 град |
|
Клас точності |
A |
|
Тип |
DIN 338 стандартне |
|
Довжина: |
93 мм |
|
Робоча довжина |
57 мм |
|
Діаметр хвостовика |
5.5 мм |
Параметри паковання |
|
|
Тип паковання |
сендвіч |
|
Кількість предметів |
1 |
|
Довжина в пакованні |
180 мм |
|
Ширина в пакованні |
50 мм |
|
Висота в пакованні |
6 мм |
|
Вага |
0.021 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Діаметр | 5.5 мм |
| Довжина робочої частини | 57 мм |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 93 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |