|
Номінальна потужність |
170 Вт |
|
Сила струму за напруги 220-230 В |
0,7 A |
|
Число обертів холостого ходу |
2840 минˉ¹ |
|
Ø шліфувального диска |
125 / 125 мм |
|
Посадковий Ø шліфувального диска |
12,7/32 мм |
|
Товщина шліфувального диска |
16 / 16 мм |
|
Вага |
5 кг |
|
Електроточило |
1 шт. |
|
Інструкція з експлуатації |
1 шт. |
|
Кріпильні гвинти з гайками |
2 шт. |
|
Опорна пластина для заготівки |
2 шт. |
|
Барашкові гайки з гвинтами |
2 шт. |
|
Захист від іскор із кріпленням |
2 шт. |
|
Шліфувальний диск |
2 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 0.17 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2840 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 16 мм |