
2 968 ₴
2 878,96 ₴
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Електроточило |
1 шт. |
|
Інструкція з експлуатації |
1 шт. |
|
Кріпильні гвинти з гайками |
2 шт. |
|
Опорна пластина для заготівки |
2 шт. |
|
Барашкові гайки з гвинтами |
2 шт. |
|
Захист від іскор із кріпленням |
2 шт. |
|
Шліфувальний диск |
2 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2840 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 20 мм |