3 838 ₴
3 722,86 ₴
Виробник Crown
Номінальна потужність 350 Вт
Сила струму за напруги 220-230 В 1,7 A
Число обертів холостого ходу 2840 минˉ¹
Ø шліфувального диска 200 / 200 мм
Посадковий Ø шліфувального диска 12,7/32 мм
Товщина шліфувального диска 20/20 мм
Вага 12 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2840 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 285 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Споживаний струм | 1.7 А |
| Частота | 50 GHz |