



941 ₴
Ящик для інструменту зі знімними органайзерами 510×291×280 мм Sigma (7403951) — призначений для зберігання, транспортування, перенесення та зручного доступу до ручного інструмента. Допомагає системно організувати зберігання дрібних деталей: кріплення, шайб, гайок та інших дрібниць. Простота в пошуку необхідних деталей забезпечується наявністю декількох секцій. Функціональний і застосовується в багатьох сферах діяльності: перенесення індивідуальних інструментів, комплектація наборів інструментів і дрібних деталей для домашнього майстра, укладання дрібних предметів на відпочинку — риболовлі, полюванні, рукоділля; комплектації необхідного набору інструментів та аксесуарів для автомобіля, майстерні, гаража або СТО та ін.
ОСНОВНІ ДАНІ:
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.57 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 291 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |