4 030 ₴
3 909,10 ₴
Електроточила DWT DS-350 GS Електроточила DWT призначені для виконання різних шліфувальних і заточувальних робіт (видалення задирок, зачищення від іржі, зняття фасок, шліфування, заточування різальних інструментів тощо). Потужний двигун і міцна конструкція дають змогу з упевненістю виконувати будь-яку роботу.
|
Номінальна потужність |
350 Вт |
|
Сила струму за напруги 230 В |
1.53 A |
|
Максимальні оберти хол. ходу |
2950 об/хв |
|
Защита от искр |
● |
|
Захисний кожух |
● |
|
Опорна пластина для заготівки |
● |
|
Макс. Ø шліфувального диска |
200 / 200 мм |
|
Товщина шліфувального диска |
20/20 мм |
|
Посадковий Ø шліфувальний диск |
16 / 16 мм |
|
Вага (без паковання) |
13.3 кг |
|
Розміри в пакованні |
43 × 30 × 27 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 13.3 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 20 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Споживаний струм | 1.53 А |