2 257 ₴
2 031,30 ₴
Сумка для інструменту 24 кишені 420×300×250 мм 32 л ULTRA (7411422) слугує для зберігання і транспортування ручного інструменту. Має багато різних кишень, де зручно розміщуються всі необхідні інструменти й аксесуари. Містка та функціональна сумка — це чудовий помічник для професіонала, автомобіліста або домашнього майстра, дає змогу акуратно та компактно розмістити інструменти, щоб завжди тримати їх під рукою й не витрачати час на пошуки потрібного предмета.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultra |
| Кількість відділень/кишень | 24 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 300 мм |