963 ₴
Дриль-шурупокрут мережевий NOWA WWS 550-2bl стане незамінним помічником у побуті. Модель має дві швидкості обертання шпинделя. Перемикач швидкостей розміщений зверху корпусу пристрою. Діапазон регулювання швидкості в межах:
1 швидкість: 0–350 об/хв.
2-тя швидкість: 0-1000 об/хв.
Реверс виготовлений як перемикач і вбудований у корпус. Мережевий кабель прогумований, що збільшує робочий діапазон температур. Основна ручка прогумована, що підвищує комфорт використання інструмента.
На корпусі передбачено вікно для швидкої зміни щіток.
Потужність двигуна становить 550 Вт. Патрон у моделі швидкозатискний із максимальним діаметром обладнання до 10 мм. Мережевий дриль-шурупокрут NOWA WWS 550-2bl постачається в кольоровій картонній коробці. Гарантія на інструмент становить 12 місяців.
|
Номінальна напруга, В |
230 |
|
Номінальна частота, Гц |
50 |
|
Максимальна потужність, Вт |
550 |
|
Частота обертів холостого ходу, 1/хв |
0-350 / 0-1000 |
|
Діаметр патрона, мм |
10 |
|
Реверс |
+ |
|
Габаритні розміри паковання, мм |
250х75х245 |
|
Маса нетто/брутто, кг |
1,4/1,6 |
|
Робоча вага, кг |
1,40 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Nowa |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 550 Вт |