158 ₴
146,94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
Набір біт торгової марки GROSS призначений для використання в якості насадок в електроінструменті. Виготовлені біти з високоякісної інструментальної сталі марки S2. Твердість біт становить 58-62 HRC. Основу біти становить шестигранний хвостовик розміром 0,6 см (1/4 дюйма). Довжина біти 45 мм, двосторонній біта — PH2-PH2 . Набір з десяти біт упакований в жорстку термоформованную плівкову упаковку (double blister).
|
Бренд |
GROSS |
|
Вага |
0.095 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Двостороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 45 мм |
| Маса | 95 г |
| Стан | Новий |
| Квадрат | 1/4" |